Apmokėjimai

Mūsų mokėjimo politika:

 1. Mokėjimo būdai: Priimame įvairius mokėjimo būdus, įskaitant kredito / debeto korteles ir banko pavedimus. Pasirinkite patogiausią pirkimo variantą.
 2. Saugios operacijos: jūsų mokėjimo informacija yra užšifruota ir saugiai apdorojama. Mes nesaugome jokios mokėjimo informacijos savo serveriuose, kad užtikrintume jūsų finansinių duomenų apsaugą.
 3. Užsakymo patvirtinimas: kai mokėjimas bus sėkmingai apdorotas, el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą su visa svarbia pirkimo informacija.
 4. Siuntimas ir mokesčiai: siuntimo mokesčiai ir taikomi mokesčiai, jei tokių yra, bus pridėti prie užsakymo sumos apmokėjimo proceso metu.
 5. Pinigų grąžinimo politika: turime be rūpesčių grąžinimo politiką. Jei nesate patenkinti pirkiniu, susisiekite su mumis per 14 dienų nuo pirkimo datos dėl pinigų grąžinimo arba keitimo.
 6. Valiuta ir kainodara: visos kainos rodomos eurais. Kainos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
 7. Mokėjimo nesėkmė: nepavykus mokėjimui, patikrinkite išsamią mokėjimo informaciją ir bandykite dar kartą. Jei problema išlieka, kreipkitės pagalbos į mus.

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų mokėjimo politikos, nedvejodami susisiekite su mūsų el. paštu: slimemaster.lt. Esame tam, kad padėtume jums sklandžiai ir maloniai apsipirkti mūsų svetainėje. Dėkojame, kad pasirinkote mus!

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę